Raf Dükkanı

Çıkma Raf Sistemleri

14
May

UCUZ RAF SATIŞLARI

Günümüzde maalesef insanların alım gücü gitgide azalmaktadır ve bundan dolayı da artık insanlar daha çok tasarrufa yönelmişlerdir. Yeni açılmış olan ya da açılması planlanan pek çok hastane, market, yapı market, büro, bakkal ve bunun gibi dükkân sahipleri ikinci el raf satışı yapan hurdacı veya spot satışı yapan yerlerden seçip beğendikleri rafları satın almaktadır. Üzerine konulacak yükün ağırlığına göre birçok ikinci el raf çeşidini bu spot satışı yapan mekânlardan veya hurdacılardan temin etmek mümkündür.

ikinci el raf satışı, İkinci el raf dükkânları, İstanbul raf dükkânları

Çoğunlukla satışı yapılan raflar temiz ve ağır bir hasarı olmayan, kullanıma uygun olan raflardır. Bu sebeple İkinci el raf dükkânları ziyaret edilerek alışveriş yapan pek çok kişi aldığı ürünlerden memnundur. Ancak bu rafları satın alırken en çok dikkat edilmesi gereken konu sağlamlığı olmalıdır. Çünkü malumdur ki bu raflar daha önce kullanılmış ve ihtiyaç kalmadığı için elden çıkarılmak istenen raflardır. Rafların sağlamlığını test edebilmek için üzerine bir ağırlık koyarak vidalarında herhangi bir gevşeme olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Türkiye’nin hemen hemen her yerinde ikinci el raf alınabilecek yerler bulmak mümkündür. Özellikle İstanbul’da ikinci el raf satın almak isteyen kişiler internet üzerinden de araştırma yaparak İstanbul raf dükkânları ile iletişime geçebilirler. Birçok ikinci el raf çeşidi bulunabilen bu dükkânlardaki raflar gerek ucuzluğundan dolayı gerek pratikliği ve kullanışlı olmaları sebebiyle alıcısını bulmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Depo rafları ikinci el fiyatları başlıklı makalemizde Depo rafları, Depo rafları ikinci el ve Depo rafları ikinci el fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.