Raf Dükkanı

Çıkma Raf Sistemleri

Tıbbi malzemeler ve medikal malzemeler bazen soğuk hava depolarında bazen de normal depolarda uzun veya kısa süreli saklanır. Bu depolarda cihazların ve ilaçların türüne göre depo rafı kullanılması işleri oldukça kolaylaştırır. Soğuk hava depolarına uygun raf sistemleri ise hafif ve ağır yük taşıma olanağı sağlayan paslanmaz çelik raflardır. Büyük alanda veya küçük alanda geniş kapsamlı istifleme olanağı sağlayan ikinci el depo rafı satışlarında deponuza uygun rafları daha uygun fiyatlara mal edebilirsiniz. Üst üste raf veya kapaklı raflar başta olmak üzere tavana kadar kullanılan depo rafları ile dar alanlarda da istenilen kalitede depolama olanağı sağlanır.tıbbi depo rafları, medikal depo rafları, ikinci el depo rafları

Depolar İçin Farklı Ölçülerde Çelik Raf Sistemleri

Çelik raflar her sektörde uzun süre kullanım olanağı sağladığı için tercih edilir. Değişik ebat ve kalınlıkta üretilmesinin nedeni ise saklanacak ürünlerin ağırlığı ve hafifliğine uygun olmasıdır çelik raflar sayesinde işletmeler mallarını depolarda oluşacak zarar ve olumsuz faktörlere karşı koruma atına almaktadır. Standartlara uygun tasarlandığı için birçok depoda uyumluluk sağlar.  Tabi kaliteli ve sağlam olmasına bağlı olarak kullanılan malzeme pahalı bir malzemedir. Sıfır olarak satılan çelik raflar işletmeler için çok pahalı olacaktır. Bu yüzden sıfır kalitesinde ikinci el depo rafı son yıllarda işletmelerin tercihi olmuştur. Mağaza mağaza gezmeden online alışverişte istediğiniz rafı ikinci e indirimleri ile satın alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan RAFLAR VE KULLANIM ALANLARI başlıklı makalemizde raflar niçin kullanılır, raflar ve kullanımları ve rafların kullanım şekilleri hakkında bilgiler verilmektedir.