Raf Dükkanı

Çıkma Raf Sistemleri

Depolama seçenekleri içerisinde yer alan, lojistiğin taşımacılık ayağında da yoğun bir kullanım alanına sahip olan palet raflarının kullanımı; kullanılacak olan sektöre, palet raflarının malzemesine, taşınacak yüklerin cinsine göre değişkenlik gösterebiliyor. Farklı sektörlerde hizmetlerine devam eden ve ürünlerini depolamak isteyen firmalar; palet raf sistemlerini satın alırken, geniş çaplı bir araştırma yapmak gerekiyor. Ahşap, sunta, plastik, demir vb. farklı malzemelerden üretilen palet raf sistemlerinin her biri farklı avantajlar sunarken, iki ya da dört taraflı paletler, yük giriş işlemlerinin farklı şekillerde gerçekleşmesine olanak tanıyor. Bu yüzden depolamaya söz konusu olan yükün, eşya da malzemenin cinsine göre palet raf seçiminde bulunmanız gerekiyor.

palet raflarının kullanımı, Palet rafı alım satımı, Çıkma palet raf satışı

Palet rafı alım satımı gerçekleştiren birçok firma; ikinci el rafların alım satım işlemlerini de yürütmenin yanı sıra çıkma palet raf satışı ile depolama ve taşıma işlemlerinizde maksimum kolaylık ve rahatlık sağlamayı hedefliyor. Çıkma palet raflar; birden fazla kola sahip olduğu için bu kollara, boru, gıda, tekstil vb. malzemelerinizi de koymanıza olanak tanıyarak; kullanılan alanın daha verimli olmasına imkan tanıyor. Drive in raf sistemleri, büyük miktardaki ürünlerinizin stoklanmasında tercih edebileceğiniz verimli sistemler arasında yer alıyor. Çıkma palet raf satışı gerçekleştiren firmalardan paletli kayar raf sistemi, dar koridor raf sistemi ya da sırt sırta raf sistemi de satın alabilir; sektörünüzün ne olursa olsun depolama işlemlerinizin daha düzenli ve daha kolay olmasını garantileyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan UCUZ RAF SATIŞLARI başlıklı makalemizde İkinci el raf dükkânları, ikinci el raf satışı ve İstanbul raf dükkânları hakkında bilgiler verilmektedir.