Raf Dükkanı

Çıkma Raf Sistemleri

03
Nov

İkinci el raf sistemi

İkinci el raf sistemi, Raf çeşitleri, ikinci el depo raf sistemiİkinci el raf sistemi yerinden sökülerek yeniden alım satım işlemi gerçekleştirilebilmektedir. İhtiyacın kalmadığı anlarda elden çıkarılarak ihtiyaç sahiplerine uygun fiyatlarıyla hitap edebilen ikinci el raf sistemleri işletme maliyetlerin düşürülmesini de sağlamaktadır. Genellikle antrepo sanayi ve fabrika gibi alanlarda yaygın bir şekilde tercih edilen raf sistemleri paletli veya paletsiz ürün ve malzemelerin istiflenmesine olanak sağlayarak düzenli bir şekilde yükleme ve boşaltma yapma imkanı sunmaktadır. Uygulama alanlarında üst üste ve sırt sırta kullanım olanağı ile yer tasarrufu da sağlayacağınız ikinci el depo raf sistemi raf başına 5 tona kadar ağırlık taşıma kapasitesine sahip ürünlerdir.

Farklı derinlik ve boyutlarda üretilen depo raf sistemleri ihtiyacınıza göre traverslerle birleştirilmesiyle enine olarak da kullanılabilmektedir. Raf çeşitleri arasında en çok tercih edilen sistemler olarak sizler de işletme maliyetlerinizi düşük fiyatlarla karşılamak istiyorsanız ikinci el depo raf sistemine sahip olabilirsiniz. Böylelikle hem ihtiyaçlarınızı giderecek hem de rahat kullanım olanağı bulabileceğiniz raflara çok uygun fiyatlara sahip olabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Çıkma raf hurdası alımı başlıklı makalemizde çıkma raf hurdası alımı, Çıkma raf sistemleri ve raf hurdası hakkında bilgiler verilmektedir.

Comments are closed.