Raf Dükkanı

Çıkma Raf Sistemleri

13
Apr

Evrak ve Dosya Rafları

2.el olarak tercih edilecek raflar yine sıfır ürünler kadar kullanışlı ve bakımlı olabilmektedir. Elbette ki tercih edilecek ürünlerin kullanım amacı önemli olurken, buna uygun seçimler yapmak dikkat edilmesi gerekenler arasında. Eğer ki bir evrak ve dosya rafı olarak 2.el raf tercih etmek istiyorsanız, raf aralıkları ayarlanabilme özeliğe sahip olan profiller kullanılarak üretilmiş ürünler sizlere daha fazla yardımcı olabilecektir. Bu durumda taşınacak olan yükün kapasitesine göre, sertleştirilmiş çelik ya da alüminyum, alüminyum alaşımlı malzemeler tercih edilebilir. Kullanılan malzeme çeşidine göre standardı da taşınacak olan yük için oldukça önemlidir.ikinci el evrak rafları, ikinci el dosya rafları, ikinci el raf

Çelik raf ölçüleri

Bazı raflar her ne kadar standart ölçülere sahip olsa da, diğer özel üretim raflarda istenilen ölçülere ulaşabilmek mümkündür. Web adresimiz üzerinden alabileceğiniz bilgiler dahilinde yine ölçü standartlarına uygun ürün görsellerine ulaşabileceğiniz gibi diğer çelik raflar için, 2.el raf kapsamında bulunan ürünlerde, özel olarak üretilmiş ve farklı ölçü standartları uygun raflarda bulabilmek mümkündür.

Ahşap raf modelleri

Hem kuru gıda stok hem de bunun yanı sıra yine evrak, dosya, belge gibi ürünlerin düzenlenmesi, stoklanmasında kullanılabilmektedir. Bununla birlikte kıyafet mağazaları ve diğer mağazalarda da yaygın olarak ahşap raf modelleri 2.el raf kapsamında tercih edilmektedir. Eğer ki hem çelik hem de ahşap raflar hakkında daha detaylı bilgilere sahip olmak isterseniz, görsel öğelerden yardım alabilir, site yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Depo ve Mağaza Rafları 2. El başlıklı makalemizde Depo rafları, ikinci el raf modelleri ve mağaza rafları hakkında bilgiler verilmektedir.