Raf Dükkanı

Çıkma Raf Sistemleri

03
Nov

Çıkma raf hurdası alımı

Çıkma raf sistemleri, genellikle depolarda, ofislerde ve küçük işletmelerde ürünlerin depolanması amacıyla kullanılmaktadır. Kullanım alanlarına göre hafif hizmet rafı, ağır yük rafı, yapı market rafları, soğuk hava depo rafları olarak ayrılır. Firmamız çıkma raf hurdası alımı alanında önde gelen firmalardan olup en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

Çıkma raf sistemleri, çıkma raf hurdası alımı, raf hurdası

Çıkma raf hurdası alımı alanında hizmet veren firmamız, çıkma raf hurdalarınızı adreslerinizden alarak gerekli kontrol ve temizliklerini yaptıktan sonra yeniden satışa sunmaktadır. Böylece yeni bir üretimin yol açacağı kirlilik, kaynak ve enerji israfı engellemiş olarak geleceğimizin en önemli yatırımını yapmış olmanın gururunu da siz müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Firmamız, çıkma raf hurdası alımı yanında, kompakt arşiv sistemleri, yapı market raf sistemleri, ağır yük, hafif yük raf sistemleri, depo raf sistemleri, hafif rack yük raf sistemleri, oto market raf sistemleri alanında da en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Her türlü raf sistemlerinizin yerinden sökümü, alım satımlarını gerçekleştiriyor sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Comments are closed.